I Liceum Ogólnokształcące

KOMUNIKAT  MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023 w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych jest dostępny na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej - TUTAJ.

 

Ósmoklasisto!

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy otwarci dla młodych ludzi z pasją, gdyż wierzymy, że tacy uczniowie będą się u nas czuli wyjątkowo.

Kim jesteśmy?

I LO w Gdańsku to szkoła z bogatą historią i wyjątkową atmosferą. Jednocześnie stawiamy na nowoczesność - właśnie tak podchodzimy do nauczania. Pozwolimy Ci rozwinąć skrzydła i pokażemy jak latać.

Dlaczego I LO?

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwijające klasy wieloprofilowe oraz wyjątkowe koła zainteresowań, które poszerzą Twoje horyzonty. Nasi uczniowie i absolwenci biorą czynny udział w życiu szkoły - wspieramy takie inicjatywy, gdyż wierzymy, że aktywność i zapał do działania są na wagę złota. Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej, którą nasi uczniowie pomagają tworzyć. Życzymy Ci, abyś dokonał właściwego wyboru, ale jednocześnie liczymy na to, że wybierzesz Jedynkę. Czekamy na Ciebie!

 

I Liceum Ogólnokształcące - nowoczesna szkoła z bogatą historią!

 

KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść do Regulaminu rekrutacji 2024/25 oraz innych dokumentów.

 

Profile klas w roku szkolnym 2022/2023

Profile

Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego

języki